Szukasz pracy
tymczasowej?

Zainteresowanie, jakie wzbudza praca tymczasowa, szczególnie w okresie letnim, jest bardzo duże. Dlatego nasza agencja pracy tymczasowej, stara się działać dynamicznie i przygotowuje zróżnicowane propozycje. Jesteśmy liderem na rynku i specjalizujemy się w ofertach, które odnoszą się do zatrudnienia tymczasowego. Uznanie, które zdobyliśmy zarówno wśród pracowników, jak i pracodawców, jest wyrazem naszego starannego podejścia do tematu zatrudnienia.

Łódź

Pracownik montażu mebli reklamowych

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres:

mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

 

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź

Pracownik magazynu – kompletacja asortymentu

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: julia.wozniak@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Kontakt osobisty: ul. Piotrkowska 270, III piętro, pok. 318.

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź, Olechów | Łódź

Konfekcja kartonów

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: katarzyna.fuchs@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-675-305

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie: https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie

Komu dedykujemy naszą ofertę pracy tymczasowej?

Oferty pracy tymczasowej to propozycja dla osób ceniących elastyczność godzin pracy i szukających zatrudnienia w ograniczonym okresie czasu. Jeżeli poszukujesz możliwości zdobycia nowych doświadczeń i potrzebujesz dodatkowej pracy, zobacz, jakie rekrutacje pracowników prowadzimy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty HSS Group?

Jeśli nasza oferta pracy tymczasowej wzbudzi Twoje zainteresowanie, zyskasz:

  • - możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • - dostęp do szerokiej bazy ofert pracy od sprawdzonych pracodawców;
  • - atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • - szybki proces rekrutacji.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego kandydata, a nasze działania opieramy na solidnym doświadczeniu, innowacyjności oraz zaangażowaniu. Realizujemy obsługę zarówno dla przedsiębiorców, którzy szukają pracowników, jak i dla osób, które potrzebują zatrudnienia.

Sprawdź też pozostałe usługi HSS Group – nie tylko praca tymczasowa

Oferta agencji pracy tymczasowej HSS Group to nie tylko zatrudnienie w ograniczonym okresie czasu, ale także dużo więcej propozycji, w ramach których proponujemy klientom takie opcje jak: praca stała, doradztwo personalne czy pracownicy ze Wschodu.

Niezależnie jakiej usługi potrzebujesz, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy są do dyspozycji, jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i zaproponujemy optymalne dla nich rozwiązania. Bez względu na to czy szukasz pracy, czy pracownika – skontaktuj się z nami już dziś!