Zamieszczona: 16 maja 2023
Lublin

Operator Produkcji LUBLIN

Praca tymczasowa | 3800

Stock Polska – producent i dystrybutor takich marek jak Stock Prestige, Amundsen, Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Jim Beam, Dubliner, Beluga, Dictador. Firma będąca częścią Stock Spirits Group.

Jeden z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugi największym producent alkoholu w Polsce.

Siedziba firmy znajduje się w Lublinie. Tutaj zlokalizowana jest Fabryka (ul. Spółdzielcza) oraz Lubelskie Centrum Logistyczne (ul. Metalurgiczna). W Warszawie znajduje się Biuro Zarządu, a Siły Sprzedażowe rozproszone są po całym kraju.

Obecnie do zespołu poszukujemy Operatora Produkcji!

W razie zainteresowania proszę o przesłanie CV na adres:

elzbieta.maleszyk@hsswork.pl

lub telefon:

517 203 200

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie;
  • zdolność szybkiego uczenia się;
  • motywacja do pracy;
  • mile wiedziana książeczka zdrowia;

Nasza propozycja:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat;
  •  praca zmianowa;
  • pakiet szkoleń,

Twoje zadania:

  • Obsługa i nadzorowanie linii rozlewniczych i aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Wykonywanie kontroli wewnątrz-operacyjnych;
  • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej;