Rekrutacje
specjalistyczne

Rekrutacja specjalistyczna to wymagające zadanie, które wymaga odpowiedniego podejścia, znajomości rynku pracy, by znalezienie właściwego pracownika stało się możliwe. Jeśli chcesz pozyskać do swojej firmy najlepszych specjalistów, wybierz HSS Group. Nasza firma to lider w branży HR, który zapewni każdemu profesjonalną rekrutację pracowników wyższego szczebla.

Rekrutacja specjalistów – dopasowanie pracowników do potrzeb firmy

Nasza rekrutacja specjalistów to nie tylko wyszukiwanie kandydatów. To strategiczne podejście do całego procesu. Tym samym zapewniamy idealne dopasowanie kompetencji i umiejętności kandydata do potrzeb firmy. Poświęcamy czas i energię, aby zrozumieć specyfikę Twojego biznesu, co pozwala nam skierować rekrutacje pracowników w stronę osób, które doskonale pasują do kultury i wartości Twojej organizacji.

Rekrutacja managerów – podstawa budowania silnych zespołów

Wśród naszych usług znajduje się także rekrutacja managerów. Rozumiemy, że dla każdego przedsiębiorstwa jest istotne, aby każda osoba na stanowisku kierowniczym była kompetentna, doświadczona i zdolna do budowania silnych zespołów. Często wykorzystujemy metody Direct Search w celu znalezienia i pozyskania topowych managerów i specjalistów.

HSS Group – czym wyróżnia się nasza firma?

HSS Group to agencja pracy tymczasowej, która stara się wyróżnić na tle innych konkurencyjnych ofert. Wybierając proponowane usługi, możesz liczyć na:

 • doskonałe rozeznanie w branży – nasi rekruterzy posiadają szerokie doświadczenie i znajomość rynku, co zdecydowanie podnosi skuteczność procesów rekrutacyjnych;
 • spersonalizowane podejście – wierzymy, że każda firma i każda rola są unikalne, dlatego realizowane strategie są zawsze dostosowywane do konkretnych przypadków;
 • etyka i transparentność – naszym priorytetem jest budowanie solidnych, długotrwałych relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Stawiając na wspomniane wartości, gwarantujemy, że każdy z naszych klientów otrzyma usługę spełniającą jego oczekiwania.

Zaufaj ekspertom – rekrutacja na stanowisko kierownicze

Jeśli samodzielne rekrutacje nie przynoszą efektów i potrzebujesz wsparcia – zapraszamy do kontaktu! HSS Group ma wiedzę, zasoby i pasję, aby pomóc Twojej firmie w budowaniu silnych i efektywnych zespołów. Jeśli chcesz je rozwijać, możesz również wybrać proponowane przez nas doradztwo personalne.

Atuty usługi

 • 1

  Rozliczamy się tylko za skuteczną rekrutację

 • 2

  Na naszych Kandydatów dajemy gwarancję

 • 3

  90% pracowników pozyskanych przez nas pracuje dłużej niż 6 miesięcy

 • 4

  Nasza skuteczność rekrutacyjna wynosi 70% - 80%

 • 5

  Pierwszych Kandydatów dostarczamy w ciągu 5 dni

 • 6

  Projekty zaczynamy w 24h od podpisania umowy

 • 7

  Nie oczekujemy rekrutacji na wyłączność

Kogo rekrutujemy

Dział handlowy

dział HR

administracja

finanse

księgowość

inżynieria

R&D

działy techniczne

utrzymania ruchu

controlling finansowy

logistyka

dział zakupów

dział planowania produkcji

IT

marketing

C-level

Wspierane branże

IT

Marketing

Sales

FMCG

Spedycja

Logistyka

e-commerce

packaging

poligrafia

tworzywa sztuczne

automotive

maszyny i urządzenia

Zadzwoń do nas lub napisz, proces współpracy wygląda następująco:

 1. Rozmowa z działem handlowym na temat Twoich potrzeb personalnych i zaproponowanie najlepszego rozwiązania rekrutacyjnego.
 2. Spotkanie lub rozmowa z odpowiednim specjalistą z działu rekrutacji w celu określenia dokładnego profilu poszukiwanych Kandydatów.
 3. Podpisanie umowy lub jednorazowego zlecenia rekrutacyjnego.
 4. Poszukiwanie i dotarcie do potencjalnych kandydatów (Ogłoszenia, Direct Search, Executive Search, Headhunting).
 5. Wstępna lista wszystkich potencjalnych kandydatów.
 6. Pierwsze rozmowy z kandydatami wytypowanymi podczas wstępnej selekcji.
 7. Dokładne określenie kompetencji miękkich i twardych kandydata, a także wszelkich niezbędnych z punktu widzenia rekrutacji wymagań.
 8. Nadzorujemy działania związane z umawianiem spotkań Klienta z potencjalnymi pracownikami, podpisaniem listu intencyjnego lub umowy przedwstępnej i koordynacja decyzji obu stron.
 9. Okres gwarancji każdorazowo jest ustalany w ramach zlecenia rekrutacyjnego.
123

prowadzonych projektów rekrutacyjnych w 2022r.

768

pozyskanych trafnych z oczekiwaniami Klienta Kandydatów w 2022r.

4,85 dni

czas dostarczenia/ pozyskania pierwszych trafnych Kandydatów w 2022 r.

Zadowoleni partnerzy