Testy
psychometryczne

Czy poszukujesz sprawdzonego narzędzia, które pozwoli Ci nie tylko znaleźć, ale i zrozumieć potencjalnych pracowników, przenosząc proces rekrutacyjny na wyższy poziom? HSS Group prezentuje innowacyjne testy psychometryczne, stworzone po to, by wspierać firmy w osiąganiu sukcesu poprzez optymalizację zarządzania zasobami ludzkimi. Te narzędzia nie tylko ułatwiają identyfikację najbardziej odpowiednich kandydatów, ale również pomagają w rozwoju i efektywnym zarządzaniu obecnymi pracownikami.

Profesjonalne testy psychometryczne w rekrutacji – Twój klucz do sukcesu

Oferujemy innowacyjne rozwiązanie w postaci testów psychometrycznych, które sprawdziły się zarówno w małych firmach, jak i dużych korporacjach. Kierujesz działem HR? Zaufaj ekspertom z HSS Group.

Nasze testy kompetencji dostarczają precyzyjnych i rzetelnych danych, które są niezbędne do podejmowania świadomych decyzji w procesie rekrutacji. Dzięki nim możesz lepiej zidentyfikować potencjalne kompetencje i predyspozycje kandydatów, co jest kluczowe w wyłonieniu najlepszego talentu dla Twojej firmy. Nasze testy kompetencyjne HR są tak zaprojektowane, by wspierać Cię w każdym aspekcie procesu rekrutacyjnego – od wstępnej selekcji po ostateczny wybór.

Testy rekrutacyjne HSS Group – rozwiązania idealnie dostosowane do Twojej firmy

Rozumiemy, że każda organizacja jest unikatowa i wymaga indywidualnego podejścia. W HSS Group oferujemy testy psychometryczne dostosowane do specyficznych potrzeb Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy interesują Cię badania kompetencji kierowniczych, badania kompetencji pracowników, czy testy osobowości – dostarczymy narzędzia, które najlepiej odpowiadają charakterowi Twojej działalności. Nasze spersonalizowane testy pracownicze pozwalają na głębsze zrozumienie zarówno indywidualnych predyspozycji pracowników, jak i sposobu, w jaki mogą one przyczynić się do sukcesu Twojej organizacji.

Testy kompetencyjne – rekrutacja do sukcesu dzięki współpracy z HSS Group

Decydując się na współpracę z HSS Group, otrzymujesz dostęp do kompleksowej oferty usług, które umożliwią Ci przekształcenie procesu rekrutacji w źródło sukcesów Twojej firmy. Jako agencja pracy tymczasowej oferujemy badania kompetencji i testy psychometryczne, a także przeprowadzamy profesjonalne rekrutacje pracowników.

Wspieramy Cię w każdym aspekcie zarządzania zasobami ludzkimi. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia, aby razem budować przyszłość Twojej firmy na solidnych fundamentach. Rozpocznij swoją podróż ku lepszemu zarządzaniu talentami już dziś, wybierając HSS Group.

Dla kandydatów i potencjalnych pracowników mamy oferty pracy stałej oraz oferty pracy tymczasowej. Zapraszamy!

Atuty usługi

 • 1

  Rozliczamy się tylko za skuteczną rekrutację

 • 2

  Na naszych Kandydatów dajemy gwarancję

 • 3

  90% pracowników pozyskanych przez nas pracuje dłużej niż 6 miesięcy

 • 4

  Nasza skuteczność rekrutacyjna wynosi 70% - 80%

 • 5

  Pierwszych Kandydatów dostarczamy w ciągu 5 dni

 • 6

  Projekty zaczynamy w 24h od podpisania umowy

 • 7

  Nie oczekujemy rekrutacji na wyłączność

Kogo rekrutujemy

Dział handlowy

dział HR

administracja

finanse

księgowość

inżynieria

R&D

działy techniczne

utrzymania ruchu

controlling finansowy

logistyka

dział zakupów

dział planowania produkcji

IT

marketing

C-level

Wspierane branże

IT

Marketing

Sales

FMCG

Spedycja

Logistyka

e-commerce

packaging

poligrafia

tworzywa sztuczne

automotive

maszyny i urządzenia

Zadzwoń do nas lub napisz, proces współpracy wygląda następująco:

 1. Rozmowa z działem handlowym na temat Twoich potrzeb personalnych i zaproponowanie najlepszego rozwiązania rekrutacyjnego.
 2. Spotkanie lub rozmowa z odpowiednim specjalistą z działu rekrutacji w celu określenia dokładnego profilu poszukiwanych Kandydatów.
 3. Podpisanie umowy lub jednorazowego zlecenia rekrutacyjnego.
 4. Poszukiwanie i dotarcie do potencjalnych kandydatów (Ogłoszenia, Direct Search, Executive Search, Headhunting).
 5. Wstępna lista wszystkich potencjalnych kandydatów.
 6. Pierwsze rozmowy z kandydatami wytypowanymi podczas wstępnej selekcji.
 7. Dokładne określenie kompetencji miękkich i twardych kandydata, a także wszelkich niezbędnych z punktu widzenia rekrutacji wymagań.
 8. Nadzorujemy działania związane z umawianiem spotkań Klienta z potencjalnymi pracownikami, podpisaniem listu intencyjnego lub umowy przedwstępnej i koordynacja decyzji obu stron.
 9. Okres gwarancji każdorazowo jest ustalany w ramach zlecenia rekrutacyjnego.
123

prowadzonych projektów rekrutacyjnych w 2022r.

768

pozyskanych trafnych z oczekiwaniami Klienta Kandydatów w 2022r.

4,85 dni

czas dostarczenia/ pozyskania pierwszych trafnych Kandydatów w 2022 r.

Zadowoleni partnerzy