Rekrutacje
pracowników dla firm

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że rekrutacja pracowników to trudne zadanie. W czasach, gdy mówimy o rynku pracownika, staje się to dużym problemem. Dlatego wybór odpowiedniej agencji rekrutacyjnej jest kluczowy dla sukcesu Twojej firmy. Kompetencja, doświadczenie, skuteczność firmy rekrutacyjnej – to klucz do sukcesu i szansa na to, że znajdzie się właściwych dla danej firmy pracowników. Jeśli potrzebujesz takiego wsparcia, zapraszamy do skorzystania z oferty HSS Group.

Rekrutacje pracowników – czym wyróżnia się HSS Group

Jako jedna z czołowych firm rekrutacyjnych w Polsce HSS Group łączy bogate doświadczenie w branży z nowoczesnymi narzędziami i technologiami, umożliwiając skuteczną i efektywną rekrutację pracowników. Swój sukces zawdzięczamy unikalnemu podejściu do procesu rekrutacji, w ramach którego stawiamy przede wszystkim na zrozumienie specyfiki Twojego biznesu i jego potrzeb. W ten sposób łatwiej będzie zadbać o zasoby ludzkie dla konkretnej firmy.

Szeroka oferta usług rekrutacyjnych

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi rekrutacyjne, w ramach których możemy zadbać o właściwych pracowników. Realizujemy takie zadania jak: rekrutacja specjalistyczna, rekrutacje stałe, doradztwo personalne, Direct Search.

Przygotowujemy ofertę także dla tych firm, dla których istotną siłą są pracownicy ze Wschodu. Pomożemy w ich znalezieniu i zadbamy o wszystkie formalności.

Korzyści współpracy z HSS Group – sprawne rekrutacje pracowników

Agencja pracy tymczasowej HSS Group to miejsce, gdzie pracujemy nad spersonalizowaną ofertą. Nasi klienci mogą liczyć na:

 • skrócenie czasu rekrutacji – dzięki naszemu doświadczeniu i sprawdzonym metodom, jesteśmy w stanie znaleźć najlepszych kandydatów w krótkim czasie;
 • dostęp do dużej ilości kandydatów – nasza baza danych to setki tysięcy potencjalnych pracowników, wśród których na pewno jest odpowiednia osoba dla Twojej firmy;
 • profesjonalizm i doświadczenie – wszystkie nasze usługi są realizowane przez sprawdzonych rekruterów z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami;
 • indywidualne podejście – każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując strategię rekrutacji do specyfiki i wymagań Twojej firmy.

Rekrutacje pilne – liczy się efektywność!

Kiedy terminy są napięte, a pozyskanie odpowiednich pracowników jest kluczowe dla Twojej firmy, możesz na nas polegać. Rekrutacje pilne to nasza specjalność. Uruchomimy nasze doświadczenie, bazę kandydatów i szybko znajdziemy Ci pracowników.

Zapraszamy do współpracy

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak nasza firma rekrutacyjna może pomóc Twojemu przedsiębiorstwu? Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o proponowanych usługach. Poczuj różnicę z HSS Group i nie martw się o brak właściwych pracowników.

Atuty usługi

 • 1

  Rozliczamy się tylko za skuteczną rekrutację

 • 2

  Na naszych Kandydatów dajemy gwarancję

 • 3

  90% pracowników pozyskanych przez nas pracuje dłużej niż 6 miesięcy

 • 4

  Nasza skuteczność rekrutacyjna wynosi 70% - 80%

 • 5

  Pierwszych Kandydatów dostarczamy w ciągu 5 dni

 • 6

  Projekty zaczynamy w 24h od podpisania umowy

 • 7

  Nie oczekujemy rekrutacji na wyłączność

Kogo rekrutujemy

Dział handlowy

dział HR

administracja

finanse

księgowość

inżynieria

R&D

działy techniczne

utrzymania ruchu

controlling finansowy

logistyka

dział zakupów

dział planowania produkcji

IT

marketing

C-level

Wspierane branże

IT

Marketing

Sales

FMCG

Spedycja

Logistyka

e-commerce

packaging

poligrafia

tworzywa sztuczne

automotive

maszyny i urządzenia

Zadzwoń do nas lub napisz, proces współpracy wygląda następująco:

 1. Rozmowa z działem handlowym na temat Twoich potrzeb personalnych i zaproponowanie najlepszego rozwiązania rekrutacyjnego.
 2. Spotkanie lub rozmowa z odpowiednim specjalistą z działu rekrutacji w celu określenia dokładnego profilu poszukiwanych Kandydatów.
 3. Podpisanie umowy lub jednorazowego zlecenia rekrutacyjnego.
 4. Poszukiwanie i dotarcie do potencjalnych kandydatów (Ogłoszenia, Direct Search, Executive Search, Headhunting).
 5. Wstępna lista wszystkich potencjalnych kandydatów.
 6. Pierwsze rozmowy z kandydatami wytypowanymi podczas wstępnej selekcji.
 7. Dokładne określenie kompetencji miękkich i twardych kandydata, a także wszelkich niezbędnych z punktu widzenia rekrutacji wymagań.
 8. Nadzorujemy działania związane z umawianiem spotkań Klienta z potencjalnymi pracownikami, podpisaniem listu intencyjnego lub umowy przedwstępnej i koordynacja decyzji obu stron.
 9. Okres gwarancji każdorazowo jest ustalany w ramach zlecenia rekrutacyjnego.
123

prowadzonych projektów rekrutacyjnych w 2022r.

768

pozyskanych trafnych z oczekiwaniami Klienta Kandydatów w 2022r.

4,85 dni

czas dostarczenia/ pozyskania pierwszych trafnych Kandydatów w 2022 r.

Zadowoleni partnerzy