Zamieszczona: 22 września 2023
Łódź, Górna | Łódź

Produkcja/montaż detali samochodowych

Praca tymczasowa |

Kilka słów o firmie

Dla naszego klienta – wiodącej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób do pracy przy montażu i produkcji relingów samochodowych.

Miejsce pracy: Łódź, ul. Graniczna

Nasze oczekiwania:

  • Chęci do pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Gotowość do pracy fizycznej.

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stawka miesięczna 4500 zł brutto,
  • Premia za obecność 300 zł brutto,
  • 250 zł brutto premii za system 4 brygad,
  • Dedykowana linia autobusowa MPK,
  • Bezpieczne warunki pracy,
  • Praca w systemie 4 brygad

Twoje zadania:

  • Montaż relingów,
  • Wizualna kontrola jakości detali,
  • Prosta obsługa maszyn.

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/