Zamieszczona: 22 września 2023
Łódź, Olechów | Łódź

Konfekcja kartonów

Praca tymczasowa |

Dla jednego z naszych klientów – producenta opakowań, poszukujemy kandydatów do pracy związanej z konfekcją kartonów!

Lokalizacja miejsca pracy: Łódź, Olechów

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Ogólna sprawność fizyczna

Nasza propozycja:

  • Umowa o pracę
  • Stawka 4540 zł brutto
  • 2 zmiany – 6-14, 14-22
  • Wolne weekendy
  • Przerwa w trakcie pracy 30min (2 przerwy po 15min),praca stojąca
  • Premia za obecność
  • Po przepracowaniu 3/4 miesięcy – bezpośrednie zatrudnienie w firmie !!

Twoje zadania:

  • Składanie i sklejanie kartonowych pudeł
  • Układanie asortymentu na palecie
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: katarzyna.fuchs@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-675-305

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie: https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/