Zamieszczona: 13 marca 2024
Łódź

Pracownik montażu mebli reklamowych

Praca tymczasowa |

Dla naszego klienta – wiodącej firmy zajmującej się montażem mebli ekspozycyjnych i reklamowych, poszukujemy pracowników montażowych!

Miejsce pracy – Łódź, Retkinia, ŁSSE

Nasze oczekiwania:

  • Chęć do pracy i nauki nowych rzeczy
  • Zdolności manualne, dokładność
  • Zmysł techniczny

Nasza propozycja:

  • Praca w systemie 1 zmiany od 07:00 do 15:00
  • Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Umowa zlecenie na start
  • Stawka godzinowa 27,70 zł brutto
  • Premia do 300 zł brutto

Twoje zadania:

  • Montaż mebli wystawowych i ekspozycyjnych
  • Obsługa prostych narzędzi montażowych
  • Prace manualne

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres:

mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/