Zamieszczona: 23 listopada 2023
Łódź, Polesie | Łódź

Pracownik pakowania/kompletacji – praca dla każdego

Praca tymczasowa |

Dla naszego klienta – wiodącej firmy produkującej opakowania i kształtki styropianowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji.

Miejsce pracy – Łódź, ul. Laskowicka

Nasze oczekiwania:

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie – Ty decydujesz
  • Wynagrodzenie 4700 zł brutto/miesięcznie
  • Praca w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku (06:00-14:00-22:00)
  • Możliwość wypracowania nadgodzin
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Praca w miłej i kameralnej atmosferze

Twoje zadania:

  • Pakownie i układanie na paletach gotowego produktu
  • Etykietowanie
  • Prosta obsługa komputera

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/