Zamieszczona: 14 października 2022
Łódź

Sortownia kurierska – magazynier

Praca tymczasowa |

Kilka słów o firmie

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko Magazynier

Wiodąca firma sieci logistycznych, poszukuje kandydatów do pracy przy załadunku, rozładunku i sortowaniu przesyłek.

Miejsce pracy: ul. Jędrzejowska, Łódź

Nasze oczekiwania:

  • Chęci do pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Gotowość do pracy fizycznej.

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie, z możliwością przejścia bezpośrednio na firmę,
  • Wynagrodzenie – 29 zł/h brutto,
  • Pracę w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00 lub 23:00-7:00.

Twoje zadania:

  • Sortowanie przesyłek na dane miejscowości,
  • Obsługa skanera,
  • Obsługa komputera.

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: ewa.popowicz@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-150-556

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/