Zamieszczona: 27 kwietnia 2023
Łódź, Olechów

Pracownik produkcji/montażu wiązek elektronicznych

Praca tymczasowa |

Kilka słów o firmie

Dla jednego z naszych klientów, producenta wiązek kablowych dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze pracownika produkcji!

Lokalizacja miejsca pracy: Łódź, Olechów

Nasze oczekiwania:

  • zdolności manualne,
  • dobry wzrok,
  • dostępność do pracy zmianowej.

Nasza propozycja:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie zmianowym (III zmiany),
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto,
  • dodatki do wynagrodzenia dla najlepszych,
  • pracę stanowiskową – nie przy linii,
  • możliwość rozwoju w strukturach firm.

Twoje zadania:

  • prace pomocnicze w produkcji kabli i modułów elektronicznych,
  • prace manualne, związane z montażem zgodnym z rysunkiem,
  • kontrola wizualna materiałów produkcyjnych oraz gotowego produktu.

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: ewa.popowicz@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-150-556

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/