Agencja pracy tymczasowej Radom

W HSS Group zapewniamy kompleksową ofertę dla pracodawców i pracowników na rynku pracy. Jako doświadczona agencja pracy Radom, oferujemy pomoc w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów, zarówno do pracy tymczasowej, jak i stałej.

Łódź

Pracownik montażu mebli reklamowych

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres:

mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

 

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź

Pracownik magazynu – kompletacja asortymentu

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: julia.wozniak@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Kontakt osobisty: ul. Piotrkowska 270, III piętro, pok. 318.

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź, Olechów | Łódź

Konfekcja kartonów

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: katarzyna.fuchs@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-675-305

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie: https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie

Agencja zatrudnienia Radom – kompleksowe rozwiązania dla pracodawców i pracowników

Jako doświadczona agencja zatrudnienia Radom, HSS Group zapewnia pełen profesjonalizm i elastycznie dostosowuje się do wymagań każdej firmy w zakresie HR. Nasze usługi są kompleksowe, a na współpracy z nami korzystają zarówno pracownicy, jak i pracodawcy,

Dla firm przeprowadzamy rekrutacje pracowników z różnych sektorów i branż oraz oferujemy doradztwo personalne, outsourcing pracowniczy i pomoc w zatrudnianiu pracowników z zagranicy, w tym legalizację pracy cudzoziemców. Dla pracowników natomiast udostępniamy naszą szeroką bazę ofert pracy tymczasowej i pracy stałej.

Agencja pracy Radom – korzyści wyboru HSS Group

Decydując się na HSS Group, otrzymujesz pełne wsparcie doświadczonej agencji pracy w Radomiu. Wybierając HSS Group, otrzymujesz:

  • - pomoc wykwalifikowanych specjalistów HR,
  • - dostęp do bazy sprawdzonych kandydatów,
  • - szybki proces rekrutacji,
  • - elastyczne formy zatrudnienia.

Sprawdź już dziś, co możemy dla Ciebie zrobić jako agencja pracy Mazowieckie. Zaufaj nam jako firmie, która doskonale zna rynek pracy w Radomiu i sprosta Twoim oczekiwaniom w zakresie HR.

Agencja pracy tymczasowej Radom – dołącz do grona zadowolonych klientów HSS Group

Niezależnie od tego, czy jesteś pracodawcą poszukującym idealnych pracowników, czy pracownikiem szukającym pracy – HSS Group jest dla Ciebie. Wybierz naszą agencję pracy tymczasowej i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Daj nam szansę, a pokażemy Ci, dlaczego warto nam zaufać.

HSS Group to partner, który pomaga osiągnąć sukces na rynku pracy.