Agencja pracy tymczasowej Gdańsk

HSS Group – agencja pracy Gdańsk, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników i doradztwie personalnym. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewniać każdemu profesjonalną obsługę. Naszą misją jest łączenie potencjału pracodawców z umiejętnościami kandydatów, tworząc idealne warunki do rozwoju.

Łódź

Pracownik montażu mebli reklamowych

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres:

mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

 

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź

Pracownik magazynu – kompletacja asortymentu

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: julia.wozniak@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Kontakt osobisty: ul. Piotrkowska 270, III piętro, pok. 318.

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź, Olechów | Łódź

Konfekcja kartonów

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: katarzyna.fuchs@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-675-305

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie: https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie

Profesjonalne usługi – agencja pracy Gdańsk

Nasza agencja pracy tymczasowej dostarcza kompleksowe rozwiązania HR. Skupiamy się na szukaniu najlepszych kandydatów na ważne stanowiska, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dla każdego z nich staramy się zadbać o świetną obsługę i dlatego:

  • - czerpiemy z bogatej bazy pracowników, w której znajdują się także pracownicy ze Wschodu;
  • - realizujemy zarówno masowe rekrutacje, jak i wyspecjalizowane procesy rekrutacyjne;
  • - oferujemy kompleksowe doradztwo personalne, aby pomóc zoptymalizować proces zarządzania zasobami ludzkimi.

Tym samym jako pośrednik pracy Gdańsk zapewniamy wszystkim możliwie najlepszą ofertę i profesjonalną obsługę. 

Twoja agencja pośrednictwa pracy Gdańsk

Głównym celem HSS Group jest zrozumienie Twoich potrzeb i dostarczenie idealnie dopasowanych rozwiązań HR. Nasze rekrutacje pracowników są precyzyjne – selekcjonujemy tylko najlepszych kandydatów, którzy mogą przynieść wartość dla Twojego biznesu.

Twój partner – agencja rekrutacyjna Gdańsk

Jako doświadczone biuro pośrednictwa pracy w Gdańsku oferujemy spersonalizowane usługi, które pomogą Ci znaleźć odpowiednich pracowników i maksymalizować Twój potencjał biznesowy. Niezależnie od branży, pomagamy nawiązać relacje z utalentowanymi specjalistami, dzięki którym Twoja firma wejdzie na wyższy poziom.

Wybierz Hss Group, a otrzymasz profesjonalizm, doświadczenie oraz zaangażowanie. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci rozwinąć Twoją firmę przez idealnie dobranych pracowników. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, którzy szukają pracowników, jak i do osób, które szukają zatrudnienia.