Agencja pracy tymczasowej Leszno

W HSS Group dbamy o to, aby potencjał mógł spotkać się z możliwościami. Jako renomowana agencja pracy w Lesznie oferujemy usługi HR najwyższej jakości, które stają się źródłem nieograniczonych szans na rozwój zawodowy zarówno dla firm, jak i dla pracowników. Nasza oferta to więcej niż tylko pośrednictwo pracy – to platforma, na której kariery nabierają tempa, a przedsiębiorstwa zyskują solidny fundament do rozwoju.

Łódź

Pracownik montażu mebli reklamowych

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres:

mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

 

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź

Pracownik magazynu – kompletacja asortymentu

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: julia.wozniak@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Kontakt osobisty: ul. Piotrkowska 270, III piętro, pok. 318.

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź, Olechów | Łódź

Konfekcja kartonów

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: katarzyna.fuchs@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-675-305

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie: https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie

Agencja pracy tymczasowej Leszno – indywidualne podejście do rekrutacji

Jako agencja pracy tymczasowej w Lesznie wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Niezależnie od tego, czy poszukujesz pracy, czy pracowników, analizujemy Twoje preferencje i oczekiwania i tworzymy skrojone na miarę programy HR, które są kluczem do Twojego sukcesu.

Silna infrastruktura, długoletnie doświadczenie w branży oraz otwarcie na innowacje są naszymi wyróżnikami, które umożliwiają nam skuteczne i efektywne łączenie pracodawców z potencjalnymi kandydatami.

Agencja pracy Leszno – dlaczego warto wybrać ekspertów z HSS Group?

Wybierając HSS Group, zyskujesz partnera, który rozumie zawiłości biznesu i dostarcza kompleksowe usługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, od rekrutacji pracowników, przez doradztwo personalne, po oferty pracy tymczasowej i stałej. Nasze innowacyjne strategie i rozwiązania HR są tworzone z myślą o Twoim biznesie, zapewniając dostęp do najlepszych talentów i obsługę na najwyższym poziomie.

Zobacz, co możemy zaoferować jako agencja pracy Leszno

Odkryj naszą ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Zaufaj doświadczeniu HSS Group i doświadcz różnicy, którą mogą zrobić prawdziwi profesjonaliści. Jako agencja pracy tymczasowej przekształcamy wyzwania w możliwości. Dołącz do naszej misji i skorzystaj z mocy efektywnej rekrutacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów.