Landing page - Rekruter HSS Work - Hire Service Solutions

Rekrutuj pracowników dla ciekawych firm w sektorze przemysłowym, logistycznym, e-commerce oraz IT. Zdobywaj z nami nowe doświadczenie oraz rozwijaj swoje kompetencje!

LOKALIZACJA

100% zdalnie lub Łódź

DOŚWIADCZENIE MUST

Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji end to end – rekruter agencyjny lub rekruter inhouse.

DOŚWIADCZENIE NICE TO HAVE

Dużym plusem będzie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji IT.

O FIRMIE

Jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działająca na obszarze całej Polski. Nasze biuro znajduje się w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 125. Prowadzimy projekty dla takich branż jak przemysł, logistyka, e-commerce oraz IT. Współpracujemy z takim klientami jak Zalando, HM, UPS, Amcor, Tarczyński, Rainbow i wielu innych.

Zakres obowiązków

Będziesz odpowiadał/a za cały cykl projektu rekrutacyjnego, począwszy od briefu z klientem, poprzez przygotowanie strategii rekrutacyjnej, dobór odpowiednich narzędzi, metod, aż do zamknięcia projektu. Pomimo że pracujesz samodzielnie nad projektem, to jesteśmy zespołem i możesz liczyć na nasze wsparcie merytoryczne i pomysły. Aby przyśpieszyć procesy oraz je ustandaryzować, zaimplementowaliśmy kilka rozwiązań, które odciążą Cię w pracy i pozwolą Ci lepiej wykorzystać Twój czas. Wychodzimy z założenia „Data is power”, stąd mocno zwracamy uwagę na zbieranie i analizowanie danych operacyjnych. Pracujmy na celach miesięcznych oraz kwartalnych.

Nasz zespół

team member picture
Agnieszka
W HSS Work mogę rozwijać swoje umiejętności poprzez prowadzenie ciekawych projektów rekrutacyjnych. Cenię sobie także to, że w każdej sytuacji mogę liczyć na pomoc zespołu. Jesteśmy prawdziwym Dream Teamem.
team member picture
Emilia
Swoją przygodę z HSS Work rozpoczęłam w okresie wakacyjnym jako stażystka. Firma umożliwiła mi zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, których uzyskanie na studiach nie było możliwe. Ponadto zarazili mnie pasją do rekrutacji i obecnie nie wyobrażam sobie pracy w innym zawodzie. Firma daje duże możliwości doskonalenia się. Aktualnie rozwijam się na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji Stałych.
team member picture
Angelika
Praca w HSS Work dała mi możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności rekruterskich. Zgrany zespół daje mi wsparcie oraz pomoc w pracy, a po niej świetną zabawę na mieście.

Projekty

W swoim portfolio (spr. na naszej stronie) mamy zrealizowane projekty głównie dla przemysłu, logistyki, e-commerce oraz IT – w tych obszarach się specjalizujemy. W początkowym okresie zatrudnienia będziesz realizował/a głównie stanowiska techniczne, specjalistyczne, back office’owe, kierownicze.

Korzystamy z

Traffit (ATS), LinkedIn Recruiter Lite, Trello, MS Teams, Google Drive, Phantom Buster, pakietów ogłoszeń na popularnych jobbordach.

Korzyści z pracy z nami

UMOWA
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B
WYNAGRODZENIE
Wynagrodzenie składa się z podstawy miesięcznej, premii miesięcznej oraz premii kwartalnej
CHARAKTER ORAZ CZAS PRACY
Pracuje zdalnie lub z biura w określonych przez siebie godzinach
ROZWÓJ
Jest dla nas bardzo ważny, nasza branża dynamicznie się zmienia i musimy być gotowi, aby dostosować się do tych zmian. Szkolenia, konferencje branżowe, duża ilość wewnętrznych materiałów oraz biblioteczka z książkami
ZESPÓŁ
lubimy ze sobą pracować. Wspólna zajawka na rekrutacje, poczucie humoru na pewno nas łączą
Cześć, nazywam się Kacper Trzepieciński i prowadzę ten proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny, w którym będziesz uczestniczył to

1. Na początek 20-30 minutowa rozmowa telefoniczna podczas której będę chciał lepiej Cię poznać oraz odpowiem na Twoje pytania.

2. Następnie spotkamy się za pośrednictwem MS Teams na ok. 60 minutową rozmowę podczas, której wykonamy wspólnie zadanie z sourcingu oraz zadam Ci kilka pytań behawioralnych oraz sytuacyjnych.

3. Ostatnim krokiem będzie spotkanie w naszym biurze, w którym będzie również uczestniczył właściciel firmy.

Rekrutuj pracowników dla ciekawych firm w sektorze przemysłowym, logistycznym, e-commerce oraz IT. Zdobywaj z nami nowe doświadczenie oraz rozwijaj swoje kompetencje!