Zamieszczona: 5 kwietnia 2024
Łódzkie

Technik Utrzymania Ruchu

Praca stała |

Kilka słów o firmie

Rekrutujemy dla firmy, która jest międzynarodowym producentem papieru, folii, siatek i włóknin.

Na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu będziesz odpowiedzialny za wykrywanie i usuwanie awarii, przeglądy, konserwacje maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Zakład zlokalizowany jest w Strykowie – woj. Łódzkie.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne średnie/wyższe o specjalności: mechanik, automatyk, elektronik, elektromechanik, mechatronik, elektryk lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne, wózki widłowe, zwyżki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do pracy zmianowej

Nasza propozycja:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczanie na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Nagrody w programie ciągłego doskonalenia
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

Twoje zadania:

  • Prewencyjne działania zgodne z harmonogramem celem zapewnienia właściwego działania maszyn produkcyjnych
  • Przeglądy, prace konserwacyjne i remonty urządzeń
  • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych przeglądów
  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych zmierzających do eliminacji awarii linii produkcyjnych
  • Udział w projektach mających na celu poprawienie efektywności procesu produkcji