Zamieszczona: 16 lipca 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Jesteśmy firmą rekrutacyjną działającą na terenie całej Polski. Nasze biuro znajduje się w Centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Oferujemy naszym klientom takie usługi jak praca tymczasowa, rekrutacje stałe oraz outsourcing pracowniczy. Realizujemy projekty dla przemysłu, logistyki, e-commerce, sprzedaży, marketingu oraz IT. Współpracujemy z znanymi markami w całej Polsce. Obecnie poszukujemy pracownika do naszego zespołu kadrowego.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku (min. 1 rok)

  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Wysokie umiejętności personalne i komunikacyjne

  • Sumienność, dokładność, umiejętność dobrej organizacji własnej pracy oraz zarządzania priorytetami

  • Umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków

  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność zachowywania poufnych informacji

  • Umiejętność obsługi narzędzi z pakietu MS Office (głównie Excel i Word)

  • Wykształcenie średnie/wyższe

  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova  będzie dużym atutem

Nasza propozycja:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Benefity pracownicze – MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie, opiekę zdrowotną

  • Możliwość rozwoju

Twoje zadania:

  • Administrowanie sprawami pracowniczymi oraz koordynowanie obiegu dokumentów personalnych;

  • Sporządzanie, prowadzenie, aktualizowanie i archiwizowanie akt osobowych oraz wszelkiej dokumentacji pracowniczej;

  • Przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, rachunków do umów cywilno-prawnych, aneksów do umów, świadectw pracy;

  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników, członków rodzin, zleceniobiorców z ZUS;

  • Przeliczanie wymiarów urlopu wypoczynkowego, przygotowywanie zestawień dotyczących urlopów;

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla umów cywilno-prawnych i umów o pracę ;

  • Bieżąca kontrola nad badaniami profilaktycznymi i szkoleniami BHP pracowników;

  • Wprowadzanie danych do systemu Enova