Zamieszczona: 29 marca 2024
Łódzkie

Specjaliista ds. planowania i zakupów

Praca stała |

Kilka słów o firmie

Firma, w której przyjdzie Ci pracować jest międzynarodowym producentem farb, tynków i systemów ociepleń.

Nasze oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – szukamy osoby, która jest specjalistą w tym obszarze i może wnieść dobre praktyki do zespołu,
  • Wyższe wykształcenie w obszarze logistyki lub pokrewnym,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy z systemem SAP R3,
  • Dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo/poziomo, umiejętność pracy dużą ilością danych)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z zagranicznymi dostawcami, czy innymi oddziałami w Europie,

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie – stawka miesięczna oraz premia roczna,
  • Benefity takie jak: dofinansowanie posiłków, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie urlopu, paczki na święta,
  • Po okresie próbnym możliwość pracy 1-2 z domu oraz dofinansowanie paliwa,
  • Możliwość rozwoju w kierunku eksperckim, koordynatora procesów,

Twoje zadania:

  • Udział w planowaniu i codziennej analizie zapotrzebowania na surowce i opakowania.
  • Analiza surowców nierotujących,
  • Tworzenie zamówień do dostawców,
  • Kontrola wysłanych zamówień pod kątem daty realizacji, ilości i ceny,
  • Realizacja zleceń transportowych produkcji mokrej i suchej,
  • Proces przyjęcia dostaw surowców i opakowań w SAP,
  • Zakładanie nowych materiałów w SAP – Master Data,
  • Zakładanie Info Record w SAP,
  • Rozliczanie faktur zakupowych i korygujących w systemie TANGRO,
  • Czynny udział w procesie reklamacyjnym,