Zamieszczona: 24 maja 2024
Łódź, Olechów | Łódź, Widzew/Olechów, ul. Jędrzejowska

SENIOR ACCOUNTANT/SENIOR ACCOUNTING SPECIALIST

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy serwisującej płyty główne laptopów, poszukujemy kandydatów na stanowisko SENIOR ACCOUNTANT/SENIOR ACCOUNTING SPECIALIST.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne w rachunkowości lub finansach
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Znajomość systemu Comarch ERP XL
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i punktualność.
  • Ambicja do doskonalenia umiejętności
Mile widziane:
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w raportowaniu do zagranicznych centrali
  • Znajomość IFRS
  • Udział we wdrażaniu nowych systemów

Nasza propozycja:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla pracowników

Twoje zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie księgowości
  • Zamknięcie miesiąca i rekonsyliacja kont
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych
  • Nadzorowanie rozliczeń podatkowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach
  • Doskonalenie procesów księgowych i podatkowych
  • Raportowanie dla GUS, NBP i działu podatkowego
  • Współpraca z audytorami, agencjami zewnętrzynymi i doradcami podatkowymi
  • Przygotowanie wewnętrznych raportów
  • Współpraca z pozostałymi działami
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: iza.milka@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 798-498-280

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/