Zamieszczona: 5 czerwca 2024
Pomorskie

Rekruter/ka Pracowników ze Wschodu

Jesteśmy firmą rekrutacyjną działającą na terenie całej Polski. Oferujemy naszym klientom takie usługi jak praca tymczasowa, rekrutacje stałe oraz outsourcing pracowniczy. Realizujemy projekty dla branż takich jak przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing oraz IT. Współpracujemy ze znanymi markami w całej Polsce. Obecnie poszukujemy nowego pracownika do działu outsourcingu pracowniczego, który zajmuje się pozyskiwaniem pracowników z Europy Wschodniej oraz innych regionów świata.

Miejsce pracy: Tczew

Nasze oczekiwania:

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 6 miesięcy
  • Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego

Nasza propozycja:

Nasz propozycja:

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – realizowanie projektów dla dużych, znanych firm,
  • Karta Multisport oraz opieka medyczna

Twoje zadania:

  • Efektywne pozyskiwanie pracowników do wschodu do pracy produkcyjnych i magazynowych
  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji, selekcja Kandydatów
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów do pracy
  • Budowanie bazy kandydatów
  • Współpraca z działem Koordynacji i administracji