Zamieszczona: 29 marca 2024
Łódzkie

Pracownik Produkcji

Firma, dla której realizujemy proces rekrutacji jest liderem w produkcji papierniczych rozwiązań dla branży tytoniowej, farmaceutycznej, medycznej, gastronomicznej i wielu innych. W związku z dynamiczną działalnością naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji do bezpośredniego i długoterminowego zatrudnienia.

Nasze oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie równoważnym (zmiany po 12h)
  • doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym – mile widziane
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (IIWJO) – mile widziane
  • systematyczność, staranność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatki: premia za system, frekwencję, wydajność oraz pracę w porze nocnej
  • benefity: dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, 13 pensja, dofinansowanie do szkoleń i kursów i inne

Twoje zadania:

  • obsługa maszyn drukujących, uzupełnianie półproduktów do maszyn
  • bieżąca, wizualna kontrola jakości układanego produktu
  • utrzymanie porządku na hali produkcyjnej
  • przygotowanie narzędzi do procesu produkcyjnego