Zamieszczona: 9 lutego 2024
Łódzkie

Operator maszyn

Praca stała |

Kilka słów o firmie

Firma zajmuje się opracowywaniem i dostarczaniem specjalistycznych materiałów, takich jak papiery, folie, siatki oraz włókniny, które znajdują zastosowanie w różnorodnych produktach przemysłowych. Oferuje rozwiązania zwiększające wytrzymałość, trwałość i wydajność produktów w wielu sektorach.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane przy obsłudze maszyn)
  • Sumienność, zaangażowanie, dokładność, punktualność
  • Gotowość do pracy zmianowej

Nasza propozycja:

Forma Zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5 298 zł brutto + premie i dodatki
Pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, dofinansowanie posiłków, możliwość zdobywania nagród w programie ciągłego doskonalenia i innych inicjatywach firmowych, dofinansowanie dojazdów.

Twoje zadania:

Twoim głównym zadaniem będzie obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych. Będziesz odpowiedzialny za kontrolę jakości produkcji, analizę i usuwanie drobnych usterek oraz dbanie o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych. Zależy nam na osobach, które są gotowe na nowe wyzwania i chcą rozwijać swoje umiejętności w obszarze obsługi maszyn oraz są nastawione na długoterminową współpracę.