Zamieszczona: 29 marca 2024
Śląskie

Młodszy Operator Produkcji Kształtek

Nasz Klient prowadzi działania na skalę globalną, produkując rozwiązania dla hydroelektrowni oraz przemysłu.

Jako HSS Work jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działającą na terenie całej Polski. Nasze biuro znajduje się w centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla takich branż jak: przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing, budownictwo oraz IT.

Nasze oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wykształcenie zawodowe
  • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsług ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz pomiarowych
  • wyobraźnia przestrzenna, zdolności manualne, dokładność
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic – mile widziane

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym opartym na wskaźnikach grupowych i indywidualnych
  • bezpośrednie i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności
  • wewnętrzne wprowadzające szkolenia
  • benefity w postaci: pakietu socjalnego, prywatnej opieki medycznej, dostępu do kafeterii, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej, programu poleceń pracowniczych
  • dodatkowy płatny dzień wolny

Twoje zadania:

  • realizacja planu produkcji zgodnie z harmonogramem
  • czynności związane z cięciem, wierceniem i szlifowaniem ręcznym elementów kształtek (obsługa narzędzi pneumatycznych)
  • składanie gotowego elementu (obsługa narzędzi pomiarowych oraz maszyny do kleju)
  • laminowanie i wykończenie poskładanej kształtki
  • księgowanie realizacji zleceń w SAP oraz bieżące raportowanie