Zamieszczona: 27 maja 2024
Mazowieckie

Metrologist

Nasz Klient jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości opakowań i komponentów formowanych wtryskowo, obsługującym rynki opakowań konsumenckich, opieki zdrowotnej
i przemysłu. Firma tworzy niestandardowe rozwiązania ze sztywnych tworzyw sztucznych. Od pomysłu do komercjalizacji, wykorzystuje technologię i pomysłowość, aby dostarczać rozwiązania produkcyjne, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Lokalizacja miejsca pracy: Longford, środkowa Irlandia

Nasze oczekiwania:

– gotowość do relokacji
– znajomość języka angielskiego na poziomie C1
– doświadczenie w obszarze metrologii (3-5 lat)
– znajomość AutoCAD oraz rysunku 3D
– biegła umiejętność czytania/interpretowania rysunków technicznych
– doświadczenie w stosowaniu wymiarowania i tolerancji geometrycznych
– wykształcenie wyższe techniczne – kierunek mechaniczny lub produkcyjny
– znajomość oprogramowania: PC – DMIS, CALYPSO, GOM

– zapewnienie i opłacenie zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące (pokój w hotelu kilka minut drogi od firmy)
– umowa o pracę
– system jednozmianowy od poniedziałku do piątku.
– wsparcie w procesie przeprowadzki do Irlandii, w tym pomoc w uzyskaniu numeru PPS

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV w języku angielskim.

Twoje zadania:

– interpretacja rysunków zawierających geometryczne specyfikacje wyrobów (GD&T) w celu określenia wymagań dotyczących kontroli produktów
– praca na podstawie pisemnych lub ustnych instrukcji, szczegółowych rysunków inżynierskich i modeli 3D
– pisanie i edycja programów oraz rutynowych procedur inspekcyjnych dla współrzędnościowych maszyn pomiarowych (CMM), skanera CT, systemów wizyjnych i komparatorów
– identyfikacja, projektowanie i opracowywanie wymagań dotyczących narzędzi/opraw do ułatwienia inspekcji produktów na CMM/systemie wizyjnym/sprzęcie metrologicznym we współpracy z producentem narzędzi
– generowanie raportów FAT/FAI/PD/OQ/PQ wspierających kwalifikacje nowych produktów
– opracowanie metody oceny „przyrządów pomiarowych”, uwzględniającej kalibrację, częstotliwości, żywotność przyrządów, przydatność do celu, itd
– przeprowadzanie badań G R & R w Minitab
– szkolenie personelu kontroli jakości w zakresie użytkowania metrologii i najlepszych praktyk podczas pomiaru produktów
– kalibracja; utrzymywanie harmonogramu kalibracji metrologicznej; przeprowadzanie wewnętrznych kalibracji na określonym sprzęcie zgodnie z udokumentowaną instrukcją pracy; utrzymywanie bazy danych kalibracji
– wspieranie inżynierów ds. jakości i inżynierów procesów w projektach ciągłego doskonalenia
– pełnienie roli eksperta technicznego w zakresie inspekcji metrologicznych
– utrzymywanie i wspieranie zgodności ze standardami systemów ISO 13485 i ISO 14001
– inne obowiązki mogą być przydzielane od czasu do czasu w zależności od rozwoju firmy i wymagań działu/stanowiska