Zamieszczona: 5 kwietnia 2024
Łódzkie

Lider Linii

Praca stała |

Kilka słów o firmie

Firmy, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Jako pracodawca zapewnia dostęp do najnowszych technologii, możliwość współpracy ze sztabem specjalistów w swojej branży oraz atrakcyjne warunki do rozwoju!

Nasze oczekiwania:

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku lidera linii/brygadzisty
  • gotowość do pracy 3-zmianowej
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją, dokładność, zaangażowanie, sumienność, rzetelność
  • umiejętność logicznego oraz kreatywnego myślenia i wysokie kompetencje komunikacyjne

Nasza propozycja:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie NNW
  • świadczenia z ZFŚS

Twoje zadania:

  • organizowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu
  • planowanie i nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych (zapewnienie ciągłości produkcji)
  • odpowiedzialność za realizację zadań dziennych i tygodniowych
  • dbanie o jakość i efektywność pracy zespołu
  • zapewnienie przestrzegania prawa i polityki firmy w zakresie BHP stosując się do instrukcji stanowiskowych i BHP PPOŻ
  • wypełnianie dokumentów produkcyjnych danego obszaru zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
  • współpraca z pozostałymi jednostkami wewnątrz zakładu