Zamieszczona: 13 marca 2024
Pomorskie

Key Account Manager

Jesteśmy firmą rekrutacyjną działająca na obszarze całej Polski. Oferujemy naszym klientom wsparcie w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych oraz outsourcingu pracowniczego. Prowadzimy projekty głównie dla logistyki i przemysłu. Współpracujemy z takim klientami jak Truvant, Celsa, Flex, Scanfil, Compal, Mann-Hummel i wielu innych.

W ramach rozwoju organizacji szukamy osoby na stanowisko Key Account Manager, które będzie odpowiedzialna za rozwój usługi pracy tymczasowej w Północnej Polsce (głównie Pomorze).

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług rekrutacyjnych.
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami.
  • Samodzielności w prowadzonych działaniach.
  • Gruntownej znajomości branży rekrutacyjnej.
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B.

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie na podstawie UoP/B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie za realizacje wyników,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód)
  • Opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie północnej Polski, oferując usługi pracy tymczasowej, outsourcingu procesów produkcyjnych oraz rekrutacji stałych.
  • Zarządzanie całym procesem sprzedaży – od pierwszego kontaktu, przez analizę potrzeb, prezentację oferty, organizację spotkań i prezentacji, aż po negocjacje i finalizację umów.
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami jako ich Opiekun.
  • Efektywne zarządzanie informacjami w systemie CRM (Bitrix24).