Zamieszczona: 22 marca 2024
Wielkopolskie

Inżynier serwisu

Praca stała |

Kilka słów o firmie

W świecie life science, ta firma wyróżnia się jako kluczowy dostawca wyposażenia do laboratoriów, serwisu gwarancyjnego, walidacji sprzętu. Założona w 2004 roku, od początku swojej działalności stała się miejscem, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją. Ich zespół to prawdziwi specjaliści, których różnorodność i ekspertyza w naukach przyrodniczych czynią ich liderami w branży. Choć mają globalny zasięg, to lokalne podejście jest ich znakiem rozpoznawczym, obsługując klientów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii, Chorwacji i Słowenii.

Nasze oczekiwania:

  • Dużym plusem będzie doświadczenie w pracy jako Inżynier/Technik Serwisu maszyn i urządzeń – nie musisz mieć koniecznie doświadczenia z branży life science.
  • Jeżeli nie pracowałeś na podobnym stanowisko, ale posiadasz doświadczenie w obszarze technicznym jako mechanik, elektronik, technik utrzymania ruchu to też możesz do nas zaaplikować.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego – połowa zespołu jest spoza Polski, klienci, do których będziesz jeździł będą komunikowali się z Tobą po angielsku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV eksploatacyjne.

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub umowę B2B – Twój wybór.
  • Wynagrodzenie zasadnicze do 8500 zł brutto + premia projektowa do 3200 zł brutto miesięcznie.
  • Udział w interesujących projektach na terenie Polski i za granicą.
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego.
  • Karta Multisport.

Twoje zadania:

Jako Inżynier Serwisu, każdy dzień będzie inny. Twoje tygodnie rozpoczną się od spotkań na o 8:30 w poniedziałki, podczas których razem z zespołem ustalisz priorytety i podzielisz się zadaniami. Będziesz odpowiedzialny za instalacje, naprawy i przeglądy sprzętu laboratoryjnego, a także za serwis – zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Ale to nie wszystko. Będziesz także prowadzić szkolenia dla klientów, ucząc ich, jak korzystać z urządzeń. Twoja praca będzie się odbywać głównie w terenie (Polska oraz zagranica – Czechy, Węgry, Chorwacja), zwłaszcza od wtorku do czwartku. W piątki możesz spędzić czas na zadaniach administracyjnych, takich jak raportowanie, ale również na działaniach w terenie. Zespół składa się z 5 serwisantów i kierownika.