Zamieszczona: 27 maja 2024
Mazowieckie

Inżynier ds. walidacji – Irlandia

Kilka słów o firmie

Lokalizacja: Longford, środkowa Irlandia

Opis firmy:

Nasz Klient jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości opakowań i komponentów formowanych wtryskowo, obsługującym rynki opakowań konsumenckich, opieki zdrowotnej i przemysłu. Firma tworzy niestandardowe rozwiązania ze sztywnych tworzyw sztucznych. Od pomysłu do komercjalizacji, wykorzystuje technologię i pomysłowość, aby dostarczać rozwiązania produkcyjne, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Nasze oczekiwania:

·        Min. 2-letnie doświadczenie jako inżynier ds. walidacji w środowisku formowania wtryskowego lub produkcji sprzętu medycznego.

·        Doświadczenie w analizie statystycznej (Minitab) / SPC (statystyczne sterowanie jakością) / walidacjach.

·        Wykształcenie wyższe z obszaru inżynierii, nauki o polimerach lub równorzędne doświadczenie w produkcji.

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

·        Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne.

·        Zapewnienie i opłacenie zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące (pokój w hotelu kilka minut drogi od firmy).

·        Umowa o pracę

·        System jednozmianowy od poniedziałku do piątku.

·        Wsparcie w procesie przeprowadzki do Irlandii, w tym pomoc w uzyskaniu numeru PPS.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV w języku angielskim.

Twoje zadania:

·        Pisanie i wykonywanie protokołów walidacji procesów oraz raportów dotyczących wprowadzania nowych produktów i ponownej walidacji.

·        Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu utrzymanie i poprawę Systemu Zarządzania Jakością (QMS).

·        Utrzymywanie i wspieranie zgodności ze standardami ISO 13485 i ISO 14001.

·        Udział w kontroli zmian na miejscu, tworzenie ocen ryzyka oraz przegląd protokołów testów odbiorowych.

·        Wspieranie audytów GMP, przeprowadzanie analizy danych oraz wspieranie ciągłego doskonalenia poprzez metodyki Lean Six Sigma.

·        Wykonywanie kontroli zmian oraz analiz przyczyn źródłowych awarii systemów niskiej wydajności.