Zamieszczona: 5 kwietnia 2024
Mazowieckie

Business Development Manager – Mazowieckie

Od 2012 roku tworzymy wysokie standardy w branży rekrutacyjnej w Polsce.

Od ponad dekady realizujemy projekty rekrutacyjne z sukcesem, zdobywając uznanie jako solidny partner dla naszych klientów w całej Polsce. W ramach rozwoju organizacji szukamy osoby na stanowisko Business Development Manager. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za rozwój naszych struktur na nowych regionach Polski.

Oto co nas wyróżnia:

  • Różnorodność Usług: Specjalizujemy się w pracy tymczasowej, rekrutacjach stałych oraz outsourcingu pracowniczym, dostosowując nasze usługi do unikalnych potrzeb każdego klienta.
  • Ekspertyza Branżowa: Nasze doświadczenie obejmuje przemysł, logistykę, e-commerce, sprzedaż, marketing oraz IT, co pozwala nam z sukcesem realizować projekty, dla klientów z tych branż.
  • Partnerstwo z Wiodącymi Markami: Nasza współpraca z topowymi markami w Polsce podkreśla naszą rolę jako zaufanego partnera w rekrutacji.
  • Indywidualne Podejście: Nasze skoncentrowanie na osobistych potrzebach klientów i kandydatów jest kluczem do efektywnych i satysfakcjonujących dopasowań.

Nasze oczekiwania:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Szukamy kandydata z doświadczeniem minimum 5-letnim na stanowisku związanym z zarzadzaniem operacyjnym w zakresie pracy tymczasowej lub outsourcingu pracowniczego.
  • Wysokiej umiejętności organizacji pracy własnej, z naciskiem na osiąganie konkretnych rezultatów,
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie,
  • Prawo jazdy kategorii B

Nasza propozycja:

Co możemy Ci zaproponować?

  • Przestrzeń do Rozwoju i Decyzji: Oferujemy środowisko, w którym możesz rozwijać swoje pomysły i mieć realny wpływ na decyzje dotyczące funkcjonowania nowego regionu.
  • Niezbędne Narzędzia Pracy: Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop.
  • Stabilne Zatrudnienie i Atrakcyjny System Premiowy: Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B. Wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią za realizacje celów budżetowych.
  • Pakiet Benefitów: Oferujemy szeroki pakiet benefitów, w tym kartę Multisport, opiekę medyczną PZU oraz ubezpieczenie na życie, dbając o dobrostan i zdrowie naszych pracowników.

Twoje zadania:

Czym się będziesz zajmował?

  • Rozwijanie Nowego Regionu: Będziesz osobą odpowiedzialną za rozwijanie działalności firmy w nowym regionie Polski.
  • Bieżącą pracą operacyjną: Będziesz wykonywać działalność operacyjną i podejmować decyzji strategiczne z punktu widzenia funkcjonowania Spółki
  • Tworzeniem zespołu: Twoim zadaniem będzie stworzenie efektywnego zespołu operacyjnego, który będzie w stanie pracować z naszym procesem i oczekiwaniami Klientów.
  • Analiza Rynku i Identyfikacja Nowych Możliwości: Twoim zadaniem będzie również aktywna analiza rynku, identyfikacja nowych możliwości oraz potencjalnych szans biznesowych.
  • Budowanie Długoterminowych Relacji: Będziesz skoncentrowany na budowaniu i utrzymywaniu długoterminowych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi, co jest kluczowe dla wspólnego sukcesu.
  • Analiza Potrzeb Klienta i Indywidualne Rozwiązania: Twoim zadaniem będzie analiza potrzeb klientów i proponowanie spersonalizowanych rozwiązań, które najlepiej odpowiadają ich wymaganiom.
  • Monitorowanie Wyników i Raportowanie Postępów: Będziesz również odpowiedzialny za monitorowanie wyników działań w regionie i regularne raportowanie postępów w realizacji celów. Bieżąca kontrola wyniku finansowego i nadzorowanie realizacji planu sprzedaży