Zamieszczona: 5 czerwca 2024
Łódzkie

Automation Technician

Nasz Klient jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości opakowań i komponentów formowanych wtryskowo, obsługującym rynki opakowań konsumenckich, opieki zdrowotnej
i przemysłu. Firma tworzy niestandardowe rozwiązania ze sztywnych tworzyw sztucznych. Od pomysłu do komercjalizacji, wykorzystuje technologię i pomysłowość, aby dostarczać rozwiązania produkcyjne, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Lokalizacja miejsca pracy: Longford, środkowa Irlandia

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do relokacji
    Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych oraz obsługa wtryskarek jest mile widziane.
  • Kandydat musi posiadać zdolności mechaniczne oraz umiejętność do nauki obsługi wtryskarek, procesów montażowych, urządzeń pomocniczych, urządzeń dekoracyjnych, robotów oraz sprzętu automatyzacyjnego.
  • Konieczna jest umiejętność diagnozowania skomplikowanych systemów napędzanych serwomechanizmami, obwodów próżniowych oraz czytania i interpretacji schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych oraz rysunków mechanicznych.

– zapewnienie i opłacenie zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące (pokój w hotelu kilka minut drogi od firmy)
– umowa o pracę
– system jednozmianowy od poniedziałku do piątku.
– wsparcie w procesie przeprowadzki do Irlandii, w tym pomoc w uzyskaniu numeru PPS

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV w języku angielskim.

Twoje zadania:

  • Rozumie i rozwiązuje problemy związane ze złożonymi systemami napędzanymi serwomechanizmami, obwodami próżniowymi oraz maszynami przy użyciu cyfrowego miernika uniwersalnego oraz dokumentacji maszynowej, rysunków mechanicznych, schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych.
  • Utrzymuje i usprawnia istniejące urządzenia automatyzacyjne.
  • Wspiera uruchamianie produkcji oraz przezbrojenia związane z urządzeniami automatyzacyjnymi. Może to obejmować między innymi: poziomowanie i ustawianie głowic automatyzacyjnych i robotów, centrowanie komponentów mechanicznych, przenoszenie automatyzacji z jednej prasy do innej, regulację skoku oraz zmianę głowic robotów i związanych z nimi komponentów mechanicznych.
  • Odpowiada za naukę uruchamiania automatyzacji, modyfikację punktów osi ruchu oraz wprowadzanie drobnych zmian programowych w różnych typach robotów i innych urządzeniach.
  • Odpowiada za wymianę lub naprawę komponentów mechanicznych i elektrycznych.
  • Współpracuje z inżynierami i różnymi działami przy wdrażaniu i instalacji nowych zadań.