Zamieszczona: 5 czerwca 2024
Łódzkie

Automation Engineer

Nasz Klient jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości opakowań i komponentów formowanych wtryskowo, obsługującym rynki opakowań konsumenckich, opieki zdrowotnej
i przemysłu. Firma tworzy niestandardowe rozwiązania ze sztywnych tworzyw sztucznych. Od pomysłu do komercjalizacji, wykorzystuje technologię i pomysłowość, aby dostarczać rozwiązania produkcyjne, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Lokalizacja miejsca pracy: Longford, środkowa Irlandia

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do relokacji
    Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych oraz obsługa wtryskarek jest mile widziane.
  • Znajomość systemu AutoCAD
  • Ogólna wiedza z zakresu projektowania części

  • Ogólne dobre zdolności mechaniczne i elektryczne.

– zapewnienie i opłacenie zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące (pokój w hotelu kilka minut drogi od firmy)
– umowa o pracę
– system jednozmianowy od poniedziałku do piątku.
– wsparcie w procesie przeprowadzki do Irlandii, w tym pomoc w uzyskaniu numeru PPS

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV w języku angielskim.

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialny za zakup i projektowanie automatyki
  • Odpowiedzialny za wspieranie projektów automatyzacyjnych dla lokalizacji firmy w Europie, jeśli zajdzie taka potrzeba – siedziba w Longford
  • Tworzenie planów wykonalności technicznej dla montażu,
  • Kontakt z klientami w zakresie nowych projektów i reprezentowanie firmy jako lider techniczny ds. automatyzacji
  • Przygotowywanie wycen nowych komórek roboczych automatyki według potrzeb
  • Kwalifikacja nowych dostawców automatyzacji na całym świecie
  • Tworzenie możliwości oszczędności kosztów związanych z automatyką i regularne prezentowanie ich zarządowi
  • Utrzymanie i usprawnianie istniejących maszyn automatyzacyjnych
  • Koordynacja działań automatyzacyjnych z zewnętrznymi dostawcami
  • Zatwierdzanie projektów nowych maszyn automatyzacyjnych
  • Zarządzanie harmonogramami budowy, aby sprostać wymaganiom harmonogramu produkcji w zakresie nowych maszyn automatyzacyjnych
  • Odpowiedzialny za zamówienia na projekty automatyzacyjne u dostawców
  • Wsparcie przy uruchamianiu produkcji związanej z maszynami automatyzacyjnymi
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów z nowymi i istniejącymi maszynami automatyzacyjnymi
  • Udział w ciągłym doskonaleniu maszyn automatyzacyjnych w europejskim oddziale firmy