Zamieszczona: 16 lipca 2024

Area Sales Manager

W świecie life science, ta firma wyróżnia się jako kluczowy dostawca wyposażenia do laboratoriów, serwisu gwarancyjnego, walidacji sprzętu. Założona w 2004 roku, od początku swojej działalności stała się miejscem, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją. Ich zespół to prawdziwi specjaliści, których różnorodność i ekspertyza w naukach przyrodniczych czynią ich liderami w branży. Choć mają globalny zasięg, to lokalne podejście jest ich znakiem rozpoznawczym, obsługując klientów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii, Chorwacji i Słowenii.

Nasze oczekiwania:

– kilkuletniego doświadczenia handlowego w branży związanej ze sprzedażą urządzeń pomiarowych lub laboratoryjnych – warunek konieczny

– komunikatywnej znajomości języka angielskiego

– czynnego prawa jazdy kat. B

– wykształcenia biologicznego lub pokrewnego (chemiczne, biotechnologia, medyczne)

– gotowości do pracy o dynamicznym charakterze, komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, ukierunkowania na rozwój i naukę

Nasza propozycja:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

– wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników

– niezbędne do pracy narzędzia: laptop, telefon oraz samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

– benefity: premia świąteczna, dofinansowanie opieki medycznej

Twoje zadania:

– podtrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych – praca w terenie

– przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji, pozyskiwanie zamówień

– udział w branżowych konferencjach i sympozjach naukowych

– systematyczna praca z systemem CRM

– realizacja założonych celów sprzedażowych