Agencja pracy tymczasowej Wejherowo

Jako agencja pracy Wejherowo jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego. Specjalizujemy się w kompleksowym wsparciu HR, adresowanym zarówno do pracowników poszukujących zatrudnienia, jak i pracodawców pragnących znaleźć najlepsze talenty na rynku pracy.

Łódź

Pracownik montażu mebli reklamowych

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres:

mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

 

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź

Pracownik magazynu – kompletacja asortymentu

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: julia.wozniak@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Kontakt osobisty: ul. Piotrkowska 270, III piętro, pok. 318.

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź, Olechów | Łódź

Konfekcja kartonów

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: katarzyna.fuchs@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-675-305

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie: https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie

Agencja pracy Wejherowo – kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Potrzebujesz pracy tymczasowej, stałego zatrudnienia czy szukasz specjalistów do swojej firmy? Jako doświadczona agencja pracy tymczasowej Wejherowo nie tylko łączymy pracowników z pracodawcami, ale dostarczamy im również cennych narzędzi do rozwoju zawodowego.

  • - Nasze doradztwo personalne pomoże Ci w podjęciu optymalnych decyzji związanych z rekrutacją.
  • - Dbamy o wszechstronne wsparcie naszych klientów – nasze rekrutacje pracowników są skrupulatne, szybkie i skuteczne.
  • - Profesjonalny outsourcing pracowniczy pozwoli Ci skupić się na swoim biznesie.
  • - Oferujemy kompleksową pomoc w zatrudnianiu obcokrajowców i legalizacji pracy cudzoziemców.
  • - Gwarantujemy kompleksowe usługi – w jednym miejscu zyskujesz dostęp do ogólnopolskiej bazy ofert pracy.

Jako agencja pracy Pomorskie dążymy do stworzenia harmonijnej relacji między pracodawcą a pracownikiem, która przynosi satysfakcję po obu stronach.

Agencja pracy tymczasowej Wejherowo – zalety wyboru HSS Group

Poznaj główne korzyści współpracy z HSS Group:

  • - profesjonalne doradztwo personalne, dopasowane do wymagań firmy;
  • - szybka i efektywna rekrutacja pracowników umożliwiająca dostęp do wykwalifikowanych kandydatów;
  • - szeroki wachlarz możliwości dla pracowników: od pracy tymczasowej po szkolenia i doradztwo zawodowe;
  • - kompleksowa obsługa dla pracodawców – od rekrutacji po wsparcie HR.

Gwarantujemy szybkość, skuteczność i elastyczność działania. Sprawdź już dziś!

Zaufany partner w zakresie HR – HSS Group

Nie czekaj, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Jako agencja pracy tymczasowej profesjonalnie doradzimy Ci w sprawach związanych z rekrutacją. Skupiamy się na Twoich potrzebach, oferując kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami już dziś!