Agencja pracy tymczasowej Warszawa

HSS Group to doświadczona agencja pracy Warszawa, która oferuje rozwiązania zarówno dla osób szukających pracy, jak i przedsiębiorców, którzy potrzebują pracowników. Zajmujemy się różnego rodzaju rekrutacjami, przeprowadzamy je sprawnie i dbamy o to, by każdemu z klientów zapewnić w pełni profesjonalną usługę. Zapraszamy do kontaktu!

Łódź

Pracownik montażu mebli reklamowych

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres:

mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

 

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź

Pracownik magazynu – kompletacja asortymentu

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: julia.wozniak@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Kontakt osobisty: ul. Piotrkowska 270, III piętro, pok. 318.

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź, Olechów | Łódź

Konfekcja kartonów

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: katarzyna.fuchs@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-675-305

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie: https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie

Agencja pracy tymczasowej Warszawa – postaw na sprawdzonego partnera

Funkcjonujemy na rynku jako agencja pracy tymczasowej, jednak w naszej ofercie znajduje się zarówno praca tymczasowa, jak i praca stała. Klienci z Warszawy mogą liczyć na indywidualne podejście do ich potrzeb i właściwe dopasowanie propozycji. Nasza agencja rekrutacyjna Warszawa sprawi, że zarówno znalezienie pracy, jak i pracowników stanie się łatwiejsze. 

Biuro pośrednictwa pracy Warszawa – kompleksowe usługi dla każdego klienta

Współpraca z naszym biurem pośrednictwa pracy w Warszawie to gwarancja profesjonalnej obsługi. Korzystając z naszej bazy danych, będziesz mógł bez problemu znaleźć wykwalifikowanych specjalistów. W branży działamy od lat, dlatego wiemy, jak powinny być prowadzone rekrutacje pracowników. Metody, jakie stosujemy, są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i stanowisk, na które prowadzone są poszukiwania pracowników. Funkcjonujemy również jako agencja pracy dla obcokrajowców Warszawa, dlatego z nami będziesz mógł sprowadzić do swojej firmy pracowników ze Wschodu. 

Dlaczego warto wybrać naszą agencję pracy?

Jeśli wybierzesz naszą firmę, możesz liczyć na:

  • sprawność działania – wszystkie rekrutacje prowadzimy bez zbędnej zwłoki, dlatego szybko będziesz miał nowych pracowników;
  • profesjonalizm – pracujemy na sprawdzonych metodach, dlatego nasze rekrutacje cechują się profesjonalizmem;
  • indywidualne podejście – do każdego klienta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie i staramy się właściwie dopasować nasze usługi. 

Jeśli szukasz pracowników, albo chcesz być zatrudniony, wybierz HSS Group i skorzystaj z doświadczenia naszej agencji. Z nami zmiana ścieżki kariery stanie się łatwiejsza, a jeśli chcesz rozwijać swoją firmę to zyskasz dzięki nam doskonałych specjalistów.