Agencja pracy tymczasowej Słupsk

Jako agencja pracy Słupsk, HSS Group dostarcza najwyższej jakości usługi na rynku pracy. Nasza misja polega na tworzeniu trwałych i efektywnych powiązań między pracodawcami a pracownikami. Nasze rozwiązania są zorientowane na potrzeby klientów, dlatego elastycznie dostosowujemy się do Twoich oczekiwań w zakresie HR.

Łódź

Pracownik montażu mebli reklamowych

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres:

mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

 

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź

Pracownik magazynu – kompletacja asortymentu

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: julia.wozniak@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Kontakt osobisty: ul. Piotrkowska 270, III piętro, pok. 318.

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź, Olechów | Łódź

Konfekcja kartonów

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: katarzyna.fuchs@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-675-305

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie: https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie

Agencja pracy Słupsk – kompleksowe usługi dla pracowników i pracodawców

Nasza agencja pracy tymczasowej Słupsk to gwarancja szybkiego i efektywnego znalezienia wykwalifikowanych pracowników. Dysponujemy szeroką bazą kandydatów gotowych do podjęcia pracy na różnych stanowiskach i w różnorodnych branżach. Śledzimy najnowsze trendy rynkowe – nasze doradztwo personalne pomoże Ci w podjęciu optymalnych decyzji związanych z rekrutacją.

Dlaczego warto wybrać HSS Group?

  • - Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku pracy.
  • - Dbamy o dobór odpowiednich kandydatów, dopasowanych do oczekiwań pracodawcy.
  • - Oferujemy szeroki zakres usług – od rekrutacji pracowników, poprzez doradztwo personalne, outsourcing pracowniczy, po legalizację pracy cudzoziemców.

Jesteśmy jednym z liderów na rynku pracy – zobacz, co możemy Ci zaoferować jako agencja pracy Pomorskie.

Agencja pracy tymczasowej Słupsk – zalety wyboru HSS Group

Poznaj korzyści płynące ze współpracy z HSS Group:

  • - kontakt z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie HR,
  • - zaoszczędzenie czasu na procesie rekrutacyjnym,
  • - możliwość skoncentrowania się na strategicznych celach biznesowych,
  • - bezpieczeństwo prawne i finansowe.

Zaufaj naszej agencji pracy tymczasowej i ciesz się wysokim standardem oferowanych przez nas usług.

HSS Group – Twoja agencja pracy Słupsk

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możemy wspomóc rozwój Twojej firmy. Znajdujemy i rekrutujemy najlepszych kandydatów. Ponadto zapewniamy atrakcyjne oferty pracy tymczasowej i stałej.

Postaw na profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie. Znajdziesz to wszystko w HSS Group.