Agencja pracy tymczasowej Radomsko

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi w HSS Group, Twojej lokalnej agencji pracy w Radomsku. Oferujemy nowoczesne rozwiązania zarządzania personelem, oparte na innowacji, elastyczności i skuteczności. Działamy kompleksowo, przynosząc korzyści zarówno pracodawcom, jak i osobom poszukującym zatrudnienia.

Łódź

Pracownik montażu mebli reklamowych

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres:

mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

 

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź

Pracownik magazynu – kompletacja asortymentu

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: julia.wozniak@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Kontakt osobisty: ul. Piotrkowska 270, III piętro, pok. 318.

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź, Olechów | Łódź

Konfekcja kartonów

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: katarzyna.fuchs@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-675-305

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie: https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie

Dlaczego warto wybrać HSS Group? Kompleksowa oferta dla pracowników i pracodawców

W HSS Group oferujemy:

Jako agencja pracy tymczasowej wspieramy też osoby poszukujące pracy – w HSS Group rozpoczynają się najlepsze kariery!

Zalety wyboru agencji pracy Radomsko HSS Group

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać naszą agencję pracy tymczasowej Radomsko. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i dynamiki Twojego biznesu, a naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i efektywność przedsiębiorstwa. Główne korzyści z wyboru HSS Group to:

  • - elastyczne zarządzanie personelem,
  • - obniżone koszty operacyjne,
  • - szybka realizacja zadań,
  • - profesjonalne doradztwo i dostęp do najnowszych trendów w rekrutacji,
  • - pełna zgodność z prawem pracy.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje nasza agencja pracy Radomsko, by szybko i sprawnie zrealizować swoje cele związane z zatrudnieniem.

Odkryj świat możliwości z agencją pracy tymczasowej Radomsko

W HSS Group praca jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją karierę z najsolidniejszą agencją pracy w regionie.

Jesteśmy świadomi, że sukces każdego przedsiębiorstwa zależy od umiejętnie dobranego zespołu. Dlatego przykładamy szczególną wagę do precyzyjnej selekcji kandydatów. Nasza agencja pracy działa nieprzerwanie od wielu lat, dostarczając profesjonalne usługi z zakresu HR. Zapraszamy!