Agencja pracy tymczasowej Łódź

HSS Group – agencja pracy Łódź zajmuje się obsługą przedsiębiorstw, które potrzebują pomocy w procesie rekrutacji. Działamy w Łodzi i okolicach, koncentrując się na pozyskiwaniu najlepszych kandydatów na rynku pracy. Swoje usługi proponujemy zarówno pracodawcom szukającym pracowników, jak i pracownikom, którzy szukają zatrudnienia.

Łódź

Pracownik montażu mebli reklamowych

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres:

mateusz.pustelnik@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

 

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź

Pracownik magazynu – kompletacja asortymentu

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: julia.wozniak@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-513-890

Kontakt osobisty: ul. Piotrkowska 270, III piętro, pok. 318.

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie:  https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie
Łódź, Olechów | Łódź

Konfekcja kartonów

Praca tymczasowa |
więcej

Po zapoznaniu się z powyższą ofertą pracy zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: katarzyna.fuchs@hssgroup.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 514-675-305

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W celu zapewnienia warunków ochrony Państwa danych osobowych, zapoznania się ze wszystkimi prawami ( w tym do usunięcia danych osobowych) i uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności oraz klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania danych osobowych naszej firmy znajdującymi się na stronie: https://hsswork.pl/polityka-prywatnosci/

Wyświetl ogłoszenie

Rozwiązania dla pracodawców – agencja pracy tymczasowej Łódź

Funkcjonujemy jako agencja pracy tymczasowej Łódź i gwarantujemy przedsiębiorcom elastyczne oraz dopasowane do potrzeb rozwiązania rekrutacyjne. Świadczymy usługi dla firm z różnych branż, o różnej wielkości i zapotrzebowaniu na pracowników. Prowadzimy rekrutacje pracowników, realizujemy doradztwo personalne dla tych firm, które chcą zadbać o rozwój własnych pracowników. W naszej ofercie są także pracownicy ze Wschodu, których sprowadzamy, załatwiamy pozwolenia na pracę i gwarantujemy wsparcie w procesie rozliczania ich pracy.

Dlaczego warto wybrać naszą agencję pośrednictwa pracy Łódź

Jako wiodąca agencja pośrednictwa pracy Łódź mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy sprawdzone metody rekrutacyjne oraz nowoczesne narzędzia, a dzięki temu gwarantujemy satysfakcję każdej ze stron.

Nasza agencja pracy tymczasowej dba o to, by dla każdego klienta przygotować ofertę indywidualną. Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do specyfiki firmy, a naszym zadaniem jest wsparcie przy realizacji celów biznesowych naszych klientów na najwyższym poziomie.

Praca tymczasowa Łódź – sprawdzony partner

HSS Group działa nie tylko dla pracodawców, lecz także dla poszukujących pracy tymczasowej w Łodzi. Jeśli szukasz dodatkowego zatrudnienia o tymczasowym charakterze, możesz liczyć na naszą agencję i dostępne u nas liczne oferty. 

Dołącz do nas i skorzystaj z naszej oferty

Nasza agencja pośrednictwa pracy Łódzkie znajduje się w sercu miasta. Jesteśmy łatwo dostępni dla mieszkańców województwa. Przyjdź i odwiedź naszą siedzibę na Piotrkowskiej – jesteśmy gotowi pomóc Ci znaleźć pracę tymczasową odpowiadającą Twoim potrzebom.