Zamieszczona: 21 lutego 2024
Łódzkie

Operator maszyn – artykuły winiarskie i przetwórstwa domowego

Praca stała |

Kilka słów o firmie

Rekrutujemy dla:

Przedsiębiorstwa, które skupia swoją działalność wokół dostarczania na rynek – nie tylko polski  – wyposażenia do przetwórstwa domowego (artykuły winiarskie, wędliniarskie, piekarnicze itp.), akcesoria ogrodnicze oraz urządzenia pomiarowe.

Jako HSS Work jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działającą na terenie całej Polski. Nasze biuro znajduje się w centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla takich branż jak: przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing, budownictwo oraz IT.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych
  • umiejętności techniczne
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dokładność, skrupulatność, dyspozycyjność
  • aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne – mile widziane
  • uprawnienia UDT – mile widziane

Nasza propozycja:

  • możliwość rozpoczęcia pracy natychmiast – poszukujemy osoby dostępnej od zaraz!
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karnety sportowe, dofinansowanie do posiłków
  • rozwój osobisty, szkolenia wspierające, przyjazną atmosferę pracy

Twoje zadania:

  • obsługa maszyn i innych urządzeń produkcyjnych
  • przygotowanie maszyn do produkcji (weryfikacja parametrów i ewentualna korekta)
  • aktywne uczestnictwo w procesie produkcyjnym
  • kontrola stanu maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą