Zamieszczona: 16 stycznia 2024
Łódzkie

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Praca stała |

Kilka słów o firmie

Szukamy osoby na stanowisko Młodszy/a specjalista/ka ds. sprzedaży

Nasze oczekiwania:

Oczekujemy, że na tym stanowisku będziesz dziennie wykonywać około 30-40 połączeń. Posiadamy skuteczny proces sprzedaży, skrypty rozmów, prowadzimy wewnętrzne szkolenia i zapewniamy całościowe wsparcie w bieżącej pracy. To czego wymagamy to zorientowanie na cel związany z pracą jakościową i ilościową, dobra organizacja pracy i świadomość, że praca z Klientem nie zawsze jest usłana różami i wymaga wiele cierpliwości i odporności.

Przydadzą się też zdolności komunikacyjne, umiejętność poprawnego wysławiania się i pisania po polsku – Twoją przełożoną, będzie polonistka. To zobowiązuje.

Efekty pracy na tym stanowisku widoczne są zwykle najwcześniej po miesiącu pracy. Sprzedaż usług rekrutacyjnych nie jest usługą szybko zbywalną, więc bez cierpliwości ani rusz. Dołączając do nas trzeba być na to przygotowanym.

Nasza propozycja:

Na koniec kilka nudnych faktów – oferujemy: umowę o pracę na czas określony, laptop, telefon, opiekę medyczną, Multisport, szkolenia wewnętrzne.

Chętne osoby, które dotarły do końca tego opisu – gratuluję, pierwszy etap zaliczony.

 

Twoje zadania:

Dołączając do nas, będziesz odpowiedzialny/a przede wszystkim za pracę na początkowym etapie sprzedaży, czyli mityczną „obdzwonkę” potencjalnych Klientów. Bazę kontaktów będziesz nie tylko tworzyć samodzielnie, ale i wykorzystywać dane zgromadzone w niekończących się czeluściach naszego systemu CRM.

Praca ta polega przede wszystkim na sukcesywnym obdzwanianiu firm i szukaniu tych, które są zainteresowane współpracą.

Aplikuj