Zamieszczona: 22 grudnia 2023
Łódzkie

Lider Linii

Praca stała |

Kilka słów o firmie

Rekrutujemy dla firmy, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i wytwarzania produktów. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw.

Jako HSS Work jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działającą na terenie całej Polski. Nasze biuro znajduje się w centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla takich branż jak: przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing, budownictwo oraz IT.

Nasze oczekiwania:

co najmniej półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
wykształcenie min. średnie
znajomość branży produkcyjnej/logistycznej
gotowość do pracy w systemie zmianowym
samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją, umiejętność analitycznego myślenia, wielozadaniowość

Nasza propozycja:

ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
dostęp do nowoczesnych technologii
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
wynagrodzenie zasadnicze + premie
dofinansowanie do karty sportowej
prywatną opiekę medyczną
grupowe ubezpieczenie NNW
świadczenia z ZFŚS

Twoje zadania:

odpowiedzialność za zespół 15-20 osób pracujący przy jednej linii pakującej
delegacja zadań oraz monitorowanie pracy zespołu
szkolenie nowych pracowników
raportowanie do kierownika zmianowego